Říjen v naší družince

Říjen byl plný barev, slunce a dobré nálady, a proto jsme trávili čas i na školním hřišti, kde jsme pouštěli draky. Ve třídě jsme pořádali závody papírových vlaštovek a v tělocvičně Velkou pardubickou s koníčky, které jsme si vyrobili z papírů. V rámci jablíčkového odpoledne jsme si v kuchyňce uvařili jablíčkovou přesnídávku s pudinkem. V podzimní dílně jsme si vytvářeli z přírodnin Podzimníčka a ke konci října jsme se věnovali přípravám na Halloween. V dílničce děti dlabaly dýně, vyráběly strašidelné rukavice z popcornu a zápichy duchů z keramické hlíny.